Kuidas töötab?Registreerumine

Registreerumine on ühekordne tegevus ja sellega mingeid kulusid ei kaasne. Kui soovid kasutada autot firma arvel vali enda klienditüübiks Äriklient ning registreeri ka ettevõte või vali juba registreeritud ettevõtete seast. Ärikliendina registreerudes on võimalik kasutada autot ka erakliendina, muutes rolli seadete alt või sisse logides. Allkirjasta leping ID-kaardi või krediitkaardiga ja oledki valmis teenust kasutama. Allkirjastamise probleemide puhul helista 82828282.

Broneeri

Minirendiga sõitmiseks on vaja broneerida endale auto.

Seda saad teha järgnevalt

  • a) kui oled arvuti taga, logi sisse www.minirent.ee, leia kaardilt lähim auto, kliki sellel ja rendi kas kohe või broneeri ette soovitud ajaks ja kohta.
  • b) kui oled arvutist eemal, vali oma nutitelefonis või tahvelarvutis www.minirent.ee lehele, leia kaardilt lähim auto ja rendi see kohe. Kõned on meil tavalise operaatoripõhise hinnaga.
  • c) kui seisad auto kõrval saad rendisessiooni alustada ka helistades auto aknall olevale numbrile.

Sõida

Peale broneeringu teostamist saadame sulle automaatselt SMS-i telefoninumbritega millest esimesele numbrile helistades auto uksed avanevad.

NB! kui SMS-i kohe ei tule oota umbes 5 minutit ja võta siis ühendust telefoinil 82828282.

Vaata auto üle nii seest kui väljast. Kui autol on nähtavaid vigastusi või teisi probleeme teavita oma tähelepanekutest meie operaatorit helistades 82828282.

Kui auto ei ole sõiduks kõlbulik, saad 5 minuti jooksul esimesest avamisest teenuse tasuta lõpetada helistades SMS-i lõpetamise numbril. Palume sellest probleemist ka kohe teavitada, et saaksime probleemid kõrvaldada.

Käivita auto nupust ja sõida!

Kui on vaja vahepeal ära käia, aga soovid, et auto jääks sinu kasutada helista sms-i teisel numbril - uksed sulguvad kuid auto jääb sulle broneerituks. Pargi ettenähtud kohtades ja tasu vastavalt parkimiskorrale, kui see on nõutud.

Kui autos ei ole piisavalt bensiini (Toyota Prius), siis helista 82828282 ja informeeri meid. Elektriautot saab laadida nii kiirlaadijates kui ka autos oleva laadijaga. Küsi nõu kui oled hädas.

Tagasta

Auto tuleb tagastada sama linna samasse rendipunkti (parkimiskohta) kust see võeti, siis ei pea maksma lisatasu. Autot saab tasuta võtta sellest rendipunktist kus see asub kaardirakendusel. Teise linna (asukohta) autot jättes lisandub eritasu (vaata lisateenuste hinnakirja). Autot omavoliliselt mujale tagastades peab tasuma trahvi. Tutvu hinnakirjaga.

Veendu, et Sa ei jätnud isiklikke asju autosse, välju autost ja lõpeta teenus 3-da kõnega mis ühtlasi sulgeb uksed.

Enne lahkumist veendu, et auto uksed ja aknad on suletud ning auto asub kas rendipunktis või tasuta parkimisalal.

Autot ise väljast pesema ega tankima ei pea, aga kindlasti korista enda poolt jäetud prügi, et teised saaksid ka autot kasutada. Elektriauto puhul lae see kindlasti ennem tagastamist täis, et ka järgmine sõitja saaks kohe sõitma minna.

Tasu

Teenuse tasu arvestatakse tegelikult kasutatud aja ja sõidetud kilomeetrite järgi.Elektriautol ei ole kilomeetri tasu. Aega arvestatakse alates esimesest ukse avamise kõnest kuni teenuse lõpetamise kõneni. Esimesed 5 minutit on tasuta, et jõuaksid auto olukorraga tutvuda. Ajaarvestus läheb käima uksi avamata ka siis kui auto broneerimisest või ette tellimise ajast on möödunud 30 minutit. Sel juhul enam tasuta 5 minutit ei rakendata. Arveldussamm on 1 tund ehk teisisõnu iga järgmise kasutustunni alustamisel lisandub kohe poole tunni tasu.

Toyota Priuse kilomeetri tasu arvestatakse tegeliku GPS läbisõidu järgi rendisessiooni lõpul.