Kergesti korduvad küsimused


Minirent on kolinud üle uuele platvormile. Kõik vana platvormi kasutajad on üle kantud ning esimesel sisselogimisel tuleb sul allkirjastada leping ID kaardiga või lisada kontole krediitkaardi andmed. Sinu kasutajanimi on nüüd e-maili aadressi asemel isikukood. Arveldamine toimub kuupõhiselt ning igal kasutajal on oma krediidikonto. Kui soovid sõita rohkem kui krediidikonto pakub, saad oma viitenumbriga teha ülekande sinna kontole. Vanad arved ja sessioonid on piiratud aja jooksul kättesaadavad http://arhiiv.minirent.ee veebilehelt, tellimusi vana süsteemi kaudu enam ei teenindata.

Uuendamiseks tuleb lehelt installer.id.ee laadida alla ID-kaardi tarkvara, paigaldada see arvutisse ning järgida selle antavaid juhiseid. Uuendamise käigus paigaldatakse kaartidele uued sertifikaadid, mis tuginevad senisest tugevamal SHA-2 algoritmil. Tugevamal krüptograafial põhinevate sertifikaatide kasutamine aitab tagada Eesti ID-dokumentide turvalisuse ka tulevikus. Kui tarkvara uuendamisvõimalust ei paku, siis pole selle kaardi sertifikaatide uuendamise aeg veel käes.

Uuendamine puudutab esimeses faasis 155 000 kasutaja kaarte. Need on aastatel 2011-2014 väljastatud Eesti ID-kaardid ja elamisload. Loe edasi RIA kodulehelt.

Google Chrome võib vajada Native Clienti sisse lülitamist selleks, et ID kaardiga suhelda. Selleks tuleb minna chrome://plugins/ aadressireal ja lubada Native Clientil alati joosta.

Sul ei pea olema nutitelefon võib kasutada tavalist mobiiltelefoni. Minirendi veebilehekülg kohandab ennast vastavalt seadmele. Enne oma reserveeringu algust saad SMS'i numbritega millele helistada auto uste avamiseks, sulgemiseks ja teenuse lõpetamiseks.
Teise linna võib jätta, kui tasute selle eest lisatasu.
Autot saab kasutada 72 tundi ja kui soovite autot edasi kasutada, siis tuleb teha uus broneering.